19.06.12 Dětská "Talent show"

Celý minulý týden jsme se s družinkou věnovali dětské talentové soutěži. Hledali jsme v dětech talent skrytý i neskrytý a byli jsme překvapeni množstvím nápadů a vystoupení. Děti tančily, zpívaly, malovaly, hrály vtipné scénky, nosily si nejrůznější náčiní a pomůcky, oblečení, hudbu atd. Snažily se být co nejlepší a vyhrát. Bohužel vyhrát může jen jeden a v pondělí na velkém finále vyhrálo vystoupení Terezky Lacinové a Klárky Procházkové. Porota se dlouho rozhodovala a nakonec rozhodla spolu s diváky, kteří porotcům pomáhaly tleskáním. Děti soutěž moc bavila, diváci skandovali a porotci spravedlivě hodnotili výkony. Všichni samozřejmě získali ocenění v podobě diplomu a malé drobnosti, vítězové získali navíc sladkost.
Bc. Pavla Gabrielová

Fotografie najdete ve fotogalerii.