ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

19.06.12 Dětská "Talent show"

Celý minulý týden jsme se s družinkou věnovali dětské talentové soutěži. Hledali jsme v dětech talent skrytý i neskrytý a byli jsme překvapeni množstvím nápadů a vystoupení. Děti tančily, zpívaly, malovaly, hrály vtipné scénky, nosily si nejrůznější náčiní a pomůcky, oblečení, hudbu atd. Snažily se být co nejlepší a vyhrát. Bohužel vyhrát může jen jeden a v pondělí na velkém finále vyhrálo vystoupení Terezky Lacinové a Klárky Procházkové. Porota se dlouho rozhodovala a nakonec rozhodla spolu s diváky, kteří porotcům pomáhaly tleskáním. Děti soutěž moc bavila, diváci skandovali a porotci spravedlivě hodnotili výkony. Všichni samozřejmě získali ocenění v podobě diplomu a malé drobnosti, vítězové získali navíc sladkost.
Bc. Pavla Gabrielová

Fotografie najdete ve fotogalerii.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu