ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

12.08.18 Tábor - den 2

Ahoj,
tak máme za sebou druhý den a hned byl plný olympijských disciplín. Počasí bylo tak akorát, tak jsme ho museli využít k plnění olympijských úkolů. Už máme tři týmy, Orlové, Gepardi a tým Plamengo (od slova plamen a go- jít :-)) Tak uvidíme, který tým si povede nejlépe, zatím je to hodně vyrovnané. Taky jsme si trochu hráli, hodně jsme se smáli a večer jsme tancovali na super diskotéce :) Teď už děti spinkají, zítra to vypadá na velké teplo, tak asi poprvé vyzkoušíme bazén a moooc se těšíme.

Bohužel mám ale špatnou zprávu, nefunguje internet, data umožní napsat článek ale fotky asi nebudou. Pokud se zlepší připojení, zkusíme, ale neslibujeme.


Jinak se nikomu nestýská :))


Pááá
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu