17.08.18 Tábor - den 7

Ahoj!

Tak u fotek vzpomínám na dnešní den už v poklidu domova a trochu se mi stýská po těch vašich štěstíčkách. S kolegy jsme se shodli na tom, že tento tábor jsme měli nejhodnější děti. Tak vám za ně moc moc děkujeme :-). Určitě vám vyprávěly, co všechno jsme zažily a asi budou ještě dlouho vyprávět, bylo toho hodně. :)

Dnes jsme jeli do Jetřichovic a navštívili krásný Dolský mlýn, kde se natáčela Pyšná princezna. Toto místo opravdu stálo za to, cesta v přírodě, kříšťálově čistý potok, pitná voda z lesa, skalní masivy a další přírodní úkazy na nás čekaly po cestě tam i zpět. Za odměnu zmrzku a hurááá domůů!

Ještě informace ohledně vstupného, od dětí jsme vybírali nakonec jen 30Kč za vstup do štoly.

Fotografie už jsou kompletní, některé dny jsem dohrávala fotky ještě i druhý den. Tak si všechny alba raději ještě projděte. Kdyby jste někdo chtěl nějaké fotky v plné kvalitě např. na vyvolání, stačí napsat na paja.sulcova@email.cz, myslím, že některé za to stojí.

Tak děkujeme za důvěru a snad jste všichni spokojeni :)

Ahoj a snad za rok!!
Táborový tým: hlavní vedoucí a zdravotník: Bc. Pavla Šulcová, oddílový vedoucí: Dimi Šulc, Ilona Tothová a Mgr. Markéta Vítková.
Maskot trpaslík: Nina Šulcová :)