ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

05.10.18 Drakiáda v ŠD

Je tady podzim a k němu patří vítr, který přeje pouštění draků. A tak i my v družince jsme se rozhodli, že uspořádáme na školní zahradě Drakiádu stejně jako minulý rok. Větrné počasí nám opravdu přálo a tak děti za pomoci rodičů, babiček i dědečků pustily své dráčky do oblak.
Bylo to krásné odpoledne, kdy nad naší školou létali draci různých tvarů a barev.
Děti byly za své ručně vyrobené dráčky odměněny a každý účastník obdržel navíc něco sladkého na zub. Jediné co nám nevyšlo bylo opékání vuřtíků, na které jsme se těšili, ale silný vítr nám to nedovolil. No tak příště, alespoň máme důvod se opět sejít. Pochvala patří i rodičům, kteří se aktivně zapojili a dokázali tímto, že jim jejich děti nejsou lhostejní.

Vychovatelky ŠD
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu