24.01.19 Talentová soutěž v ŠD

Tak jako každý rok, tak i letos jsme uspořádali talentovou soutěž v družině a to na téma: ,,Hvězdou televizní reklamy”. Děti ukázaly svoje nadání, odhodily trému a předvedly reklamy nejen z televize, ale i vlastní tvorbu. Hodnocení nebylo vůbec lehké, protože si děti daly záležet nejen na nácviku reklamy, ale i s kulisami, které si samy vyrobily. Porota měla velice těžký úkol výbrat vítezě, ale nakonec se rozhodla a cenu i diplom udělila všem, i těm co se do finále nedostali, ale nacvičovali poctivě. Děkujeme všem za účast, náramně jsme si to všichni užili, i ti, co přišli jen fandit.

Vychovatelky ŠD