22.04.19 Zajíčkův poklad

Ve středu 17.4. jsme pro děti jako každý rok před Velikonocemi přípravili "Zajíčkův poklad". Děti celé odpoledne soutěžily a plnily úkoly. Poznávaly například mláďata zvířat, zkusily si slalom s vejcem na lžíci, na udici chytit kuřátko nebo se míčkem trefit do zajícovi tlamy. Po celou dobu hrála hudba s dětskými písničkami, tak si mohly naši malý tanečníci i zatancovat. Na závěr byl připravený zajíčkův poklad, který děti hledaly. Odpoledne jsme si všichni náramně užili a už se těšíme na další akci.

Vychovatelky ŠD