01.05.19 Čarodějnice v družině

Stalo se již tradicí, že na konci dubna se v naší školní družině koná čarodějnický slet, kterým si chceme připomenout starý lidový zvyk „Pálení čarodějnic“. Všechna oddělení naší školní družiny se slétla na školní zahradě. Užili jsme si odpoledne plné zábavy, což se nám podle reakce dětí povedlo. Děti plnily úkoly v podobě lovení koček na udičku, chytání pavouků do pavučiny a zdolávání slalomu na koštěti. Na závěr akce byli všichni účastníci oceněni diplomem a dobrotami. Odměnou nám všem byl do zlata opečený špekáček.

Vychovatelky ŠD
více foto v naší fotogalerii