30.05.19 A prdí taky hadi?

Den dětí v družině.

Na školní zahradě bylo opět veselo. Ani my jsme nezapomněly oslavit Den dětí v družině. Připravily jsme zábavný pořad pro děti plný zvířecích soutěží a písniček. Pozvaly jsme si na to odborníky na slovo vzaté, kteří nám předvedli za naší pomoci jak umějí zvířátka zpívat a tancovat. Ocitly jsme se tak na chvíli ve světě čtyřnohých miláčků. Nechyběly ani veselé zvířecí balónky. Celá akce ,, A prdí taky hadi“ byla hrazena z fondu KRPŠ, za kterou děkujeme. Bylo to opravdu zábavné odpoledne.

Vychovatelky ŠD (více foto v naší fotogalerii)