28.08.19 Příměstský tábor v ŠD - den třetí

Třetí den školni družinka navštívila zábavný park Mirakulum v Milovicích. Již v autobuse se děti těšily na nové zážitky. Než jsme se vydali za zábavou, dětem byly rozdány náramky na ruce s telefonními čisly vychovatelek a mohli jsme vyrazit vstříc novým zážitkům. Jako první jsme navštívili Lesní město, kde se děti vyřádily jízdou na duších, prolézaly lanovým centrem, točily se na velkém kolotoči a skákaly na bublině. Poté jsme se přesunuly do Vodního světa, kam se děti těšily nejvíce. Zde se vyřádily na různých vodních atrakcích. Po takovém výkonu dětem vyhládlo a tak následovala svačinka a poté další zábava v dřevěném hradu, kde děti prolézaly tunely. Den plný zážitků se velice vydařil a my se budeme těšit na další výlet.

Vychovatelky ŠD foto ve fotogalerii