ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

29.08.19 Příměstský tábor v ŠD - den čtvrtý

Kdo jsou KUKUŘIČÁCI?
No to jsme právě jeli zjistit s naší družinkou do kukuřičného bludiště v Rakovníku. Vyzkoušeli jsme si jaký máme orientační smysl a procvičili mozkové závity. Nebylo to až tak jednoduché jak se na první dojem zdálo, ale zvládli jsme to na jedničku a obdrželi malé dárečky. Něco málo jsme se také dozvěděli o ekologii a tříděného odpadu.
Druhá část našeho výletu patřila návštěvě jednoho z nejstarších hradů ,,Křivoklát”. Zvolili jsme prohlídku hladomorny, vězení, kaple, Rytířského a Královského sálu. Na nádvoří jsme se občerstvili, nakoupili suvenýry a pokračovali dále po naučné stezce, kde jsme se dozvěděli něco o okolí Křivoklátska. Cesta nás dovedla až k dětskému hřišti, kde jsme strávili pár minut na herních prvcích s replikou hradu.
Příjemně unaveni a plni dojmů jsme odjížděli domů.


Kolektiv vychovatelek ŠD foto ve fotogalerii
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu