ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

30.08.19 Příměstský tábor v ŠD - den pátý

Nastal poslední den našeho příměstského tábora a my se rozhodli zůstat v Duchcově. Navštívili jsme divadlo M, kde pro nás byl připraven program v podobě hraní pohádek a zpívání známých písniček. Děti si hraní pohádek vyzkoušely a byly nadšené. Zahrály si například v pohádce ,,O červené Karkulce“, nebo ,,O veliké řepě“. Poté bylo pro děti připravené posezení v divadelní zahrádce, kde ochutnaly domácí limonádu a posvačily.
Dále jsme se přesunuli do muzea, kde děti mohly vidět expozici historických kočárků a v cukrárně jsme se osvěžily zmrzlinou. Vydařený den jsme zakončili procházkou zámeckou zahradou.


Vychovatelky ŠD foto ve fotogalerii
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu