12.09.19 Září v družince

Přivítání prvňáčků ve školní družině.

Nový školní rok už začal i u nás v družině. Září jsme zahájili přivítáním našich nových spolužáků prvňáčků, ale i malých předškoláčků. Pomohli jsme jim poznat prostory družiny, seznámili jsme je s pravidly, která nám budou po celý školní rok pomáhat správně se chovat k ostatním dětem, dospělým, ale i k hračkám, které v družině máme. Pěkné slunečné odpoledne jsme využili k tomu, abychom se s dětmi seznámili a to na naší školní zahradě. Po vzájemném představení jsme si zazpívali, zatančili i zasoutěžili. Tato akce byla první v tomto školním roce, ale rozhodně ne poslední. Na další už se těšíme a že jich bude opravdu hodně.

Kolektiv vychovatelek ŠD

více foto v naší fotogalerii