ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

12.09.19 Září v družince


Přivítání prvňáčků ve školní družině.

Nový školní rok už začal i u nás v družině. Září jsme zahájili přivítáním našich nových spolužáků prvňáčků, ale i malých předškoláčků. Pomohli jsme jim poznat prostory družiny, seznámili jsme je s pravidly, která nám budou po celý školní rok pomáhat správně se chovat k ostatním dětem, dospělým, ale i k hračkám, které v družině máme. Pěkné slunečné odpoledne jsme využili k tomu, abychom se s dětmi seznámili a to na naší školní zahradě. Po vzájemném představení jsme si zazpívali, zatančili i zasoutěžili. Tato akce byla první v tomto školním roce, ale rozhodně ne poslední. Na další už se těšíme a že jich bude opravdu hodně.


Kolektiv vychovatelek ŠD

více foto v naší fotogalerii
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu