03.12.19 Čertovská nadílka v družince

Čert a Mikuláš

U nás v družince se tradice dodržují, a proto nechyběla ani nadílka od čerta a Mikuláše. I přesto, že děti opravdu celý rok zlobily, tak v tento den byly jak vyměněné a k nepoznání. Zpívaly, recitovaly, malovaly i vyráběly. Ačkoliv se čert snažil získat nějakou dušičku do pekla, tak neuspěl. Děti slíbily, že se polepší a Mikuláš se za ně přimluvil. Každého obdaroval malou nadílkou. Pro všechny to bylo příjemné zpestření předvánočního času.

Vychovatelky ŠD
více foto v naší fotogalerii