ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

06.12.19 Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi

Ve čtvrtek 5. prosince družinka stejně jako v předchozích letech vyrazila vstříc akci „Vypouštění balónku s přáním k Ježíškovi“, která se konala na náměstí V Duchcově. Po příchodu na místo si děti mohly zazpívat nebo říct básničku do mikrofonu a za to získaly sladkou odměnu, poté paní vychovatelky dětem na balónek připevnily přáníčko a všichni netrpělivě čekali, až se balónky hromadně vypustí. Po vypuštění všechny děti, ale i dospělí s úžasem pozorovali, jak barevné balónky letí k nebi. Akce se opět vydařila a děti měly opět krásný zážitek a budou plné očekávání, jestli balónek s přáníčkem opravdu k Ježíškovi doletí.

Vychovatelky ŠD
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu