06.12.19 Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi

Ve čtvrtek 5. prosince družinka stejně jako v předchozích letech vyrazila vstříc akci „Vypouštění balónku s přáním k Ježíškovi“, která se konala na náměstí V Duchcově. Po příchodu na místo si děti mohly zazpívat nebo říct básničku do mikrofonu a za to získaly sladkou odměnu, poté paní vychovatelky dětem na balónek připevnily přáníčko a všichni netrpělivě čekali, až se balónky hromadně vypustí. Po vypuštění všechny děti, ale i dospělí s úžasem pozorovali, jak barevné balónky letí k nebi. Akce se opět vydařila a děti měly opět krásný zážitek a budou plné očekávání, jestli balónek s přáníčkem opravdu k Ježíškovi doletí.

Vychovatelky ŠD