ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

21.01.20 Talentová soutěž v ŠD

V pondělí 20. ledna se uskutečnilo finále akce „Školní družina má talent“. Do talentové soutěže se mohl zapojit každý jedinec nebo skupina, jež, měla odvahu předvést své nadání. Ať už to byl zpěv, tanec, dramatizace či hra na hudební nástroj ale i mnoho dalších disciplín. Z každého oddělení jsme vybrali toho nejlepšího jednotlivce nebo tým (ačkoli to nebylo snadné), kteří se mezi sebou utkali právě ve zmiňovaném finále. Finalistům chceme ještě jednou poděkovat a pochválit je za velkou odvahu vystoupit nejen před porotou, ale také před obrovským publikem. A samozřejmě gratulujeme vítězům:
1. místo taneční sestava Kristýnky a Radima
2. místo vystoupení ,,Řekni to písní" skupina
děvčat: Nellča, Domča, Zoe, Štěpánka,
Anička T., Anička K., Káťa a Natálka
3. místo píseň ,,O sluníčku od Terezky

Vychovatelky ŠD

jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu