09.12.12 ŠD Soutěž Hurá na Mars

Družinka se zúčastnila výtvarné a konstruční soutěže "Hurá na Mars". Děti vytvářely různá vozítka, vesmírné brány, vesmírné lodě, rakety i vesmírné stanice. Měly za úkol vymyslet povídání ke svým výrobkům a tak děti ukázaly, jak velkou mají fantazii. Např. vesmírná loď vyzkoumá, zda na Marsu je nějaký poklad, vesmírná stanice je vyrobena pro to, aby se zjistilo, zda je na Marsu život. Pomocí raket přiletí lidé, aby mohli dál Mars prozkoumávat, pomohou zjistit, jaký je na Marsu písek a zda je tam UFO. :-)
Sice jsme nevyhráli, ale myslím, že dětem se vesmírné konstrukce a kresby mimořádně povedly. Můžete posoudit sami ve fotogalerii. :-)
Bc. Pavla Gabrielová