15.12.12 ŠD Vypouštění balónků s přáním

V pátek 14.12. se celá družinka vydala na náměstí v Duchcově na akci Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi. Přivítal nás Vlasta Vébr s vánočními písničkami a soutěžemi. Některé děti z naší družinky se soutěží zúčastnily a vyhrály krásné kalendáře, ze kterých měly obrovskou radost. Všechny děti dostaly balónky s lístečkem, na který napsaly svá přání Ježíškovi. Program na náměstí utekl jako voda a konečně v 15.15 nastal čas vypouštění balónků. Dohromady se vzneslo k nebi celkem 303 balónků! Jsme rádi, že i naše družinka přispěla k tomuto počtu a doufáme, že se všechna napsaná přání dětem vyplní. :-)
Vychovatelky ŠD

Více fotek z akce můžete shlédnout ve fotogalerii.