21.12.12 ŠD Vánoce

Jelikož byly v pátek děti naposled ve škole a začínají jim krásné vánoční prázdniny, přinášíme Vám z družinky souhrn fotografií za měsíc listopad a prosinec. Za tyto dva měsíce jsme toho stihli opravdu hodně - vyrobili jsme spoustu krásných výrobků, zúčastnili jsme se soutěží, napsali jsme dopis Ježíškovi na Boží Dar, besedovali jsme o tradičních Vánocích, shlédli jsme krásnou vánoční pohádku zahranou žáky 2. stupně, ozdobili jsme stromeček v Duchcově, byli jsme v Domečku na Čtyřlístku, navštívili jsme výstavu, vypouštěli jsme balónky přání, mnohokrát jsme si zadováděli ve sněhu a spoustu dalších věcí.
Ve čtvrtek a v pátek do družinky přiletěl Ježíšek a přinesl nám hodně dárků. Asi jsme všichni byli moc moc hodní a Ježíšek byl velmi bohatý :-) Děti byly nadšené a šťastné, hned se na všechny hry, hračky a stavebnice vrhly. Rozloučili jsme se ochutnávkou cukroví a diskotékou, na které jsme si všichni pořádně zaskotačili.

Všem rodičům, prarodičům i všem ostatním přejeme krásné Vánoce, bohatého Ježíska a hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku 2013.

Opět se uvidíme v novém roce a moc se na všechny těšíme.

Vychovatelky ŠD

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.