ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

21.12.12 ŠD Vánoce

Jelikož byly v pátek děti naposled ve škole a začínají jim krásné vánoční prázdniny, přinášíme Vám z družinky souhrn fotografií za měsíc listopad a prosinec. Za tyto dva měsíce jsme toho stihli opravdu hodně - vyrobili jsme spoustu krásných výrobků, zúčastnili jsme se soutěží, napsali jsme dopis Ježíškovi na Boží Dar, besedovali jsme o tradičních Vánocích, shlédli jsme krásnou vánoční pohádku zahranou žáky 2. stupně, ozdobili jsme stromeček v Duchcově, byli jsme v Domečku na Čtyřlístku, navštívili jsme výstavu, vypouštěli jsme balónky přání, mnohokrát jsme si zadováděli ve sněhu a spoustu dalších věcí.
Ve čtvrtek a v pátek do družinky přiletěl Ježíšek a přinesl nám hodně dárků. Asi jsme všichni byli moc moc hodní a Ježíšek byl velmi bohatý :-) Děti byly nadšené a šťastné, hned se na všechny hry, hračky a stavebnice vrhly. Rozloučili jsme se ochutnávkou cukroví a diskotékou, na které jsme si všichni pořádně zaskotačili.

Všem rodičům, prarodičům i všem ostatním přejeme krásné Vánoce, bohatého Ježíska a hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku 2013.

Opět se uvidíme v novém roce a moc se na všechny těšíme.

Vychovatelky ŠD

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu