ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

07.01.13 ŠD Výlet do planetária a botanické zahrady

Ve čtvrtek 3.1. jsme se s družinkou vydali na výlet do Teplic. Vyjeli jsme vlakem, v Teplicích přestoupili na MHD a pak hned pod stříšku do planetária. Hodinový program plný zajímavých informací se nám všem moc líbil. Nejprve jsme shlédli pohádku zaměřenou na vesmír a poté už se nám začaly nad hlavami objevovat hvězdy, planety i komety. Povídali jsme si o životě na Marsu i o zákonitostech vesmíru. Dokonce jsme na fotografiích viděli i úplné zatmění slunce. Byl to krásný zážitek, tak čistou oblohu jen těžko v našich běžných podmínkách uvidíme. Po planetáriu jsme se vydali do botanické zahrady, kde nás čekala prohlídka vánoční výstavy, ale i květin a stromů z různých koutů světa. Dětem se nejvíce líbily masožravky, kterých se dokonce některé děti bály :-). I když nám počasí příliš nepřálo, nakonec jsme výlet zvládli a zmokli jsme jen trochu. Počasí však dojem z výletu dětem nezkazilo. Některé děti dokonce cestovaly vlakem poprvé v životě, a tak právě vlak byl pro ně nejhezčím zážitkem.
Vychovatelky ŠD

Fotografie najdete ve fotogalerii.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu