ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

21.02.13 ŠD Družinka má talent

Tento týden v naší družince probíhala soutěž Družinka má talent, která byla ve čtvrtek zakončena velkým finále. Celý týden se děti připravovaly na soutěžní kola, nemluvily skoro o ničem jiném, soutěží žily a velmi jí prožívaly, některé děti zapojily celou rodinu :-). Dokonce při vyřazování ukáplo i pár slziček, ale bohužel do velkého finále se mohli dostat pouze dva soutěžící z každého oddělení. Finále bylo opravdu na vysoké úrovni. Všech osm finalistů předvedlo špičkové výkony, proto to porota měla opravdu těžké a výsledek byl velmi těsný. Nakonec porota po sečtení bodů rozhodla takto: Na třetím místě se umístila mažoretka Eliška Pilná, druhé místo obsadil karatista Matěj Ptáčník a největším talentem družinky a vítězem naší soutěže se stal tanečník Adámek Tvrdík. Samozřejmě na vítěze čekaly diplomy, medaile, sladkosti a další ceny. Jsme rádi, že v družině máme tak velké talenty a doufáme, že i do budoucna budou děti svůj talent dále rozvíjet.
Moc děkuji všem zúčastněným za výkony, porotcům za hodnocení, p. ředitelce, že zasedla do poroty a ten největší dík patří Vám rodičům, kteří jste se svými dětmi celý týden pilně nacvičovali a věnovali svůj čas této soutěži. Myslím, že výsledek stál za to. :-)

Bc. Pavla Gabrielová

Prohlédněte si fotografie ve fotogalerii
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu