22.10.13 ŠD Sranda olympiáda

Ve čtvrtek 17.10. se na Bažantnici konala akce pro celou družinku - Sranda Olympiáda. Nakonec nám počasí přálo, sluníčko vysvitlo a tak jsme si celou olympiádu mohli naplno užít. Děti soutěžily v pěti disciplínách - slalomu v gumácích, hodu brčkem do dálky, překážkovém běhu se lžící a pingpongovým míčkem, běhu s dvojčetem (zavázané nohy k sobě) a překonávání olympijské řeky pomocí kamenů (kartonů). Cílem olympiády bylo pobavit děti a to se nakonec velmi povedlo. Ono běhat v tak obrovských gumových holínkách je někdy pro drobnému prvňáčka opravdu sranda zážitek :-). Všechny údaje jsme pečlivě zapisovali a v pondělí vše vyhodnotili. V každém oddělení jsme vyhlásili tři nejlepší děti, které získaly hezké ceny, diplomy a medaile.
Podívejte se na fotografie ve fotogalerii.

Výsledky:
Kategorie: Dráčči - 1.odd
1. místo - Jára Goth
2. místo - Péťa Hájek
3. místo - Dominika Šlaufová

Kategorie: Šmoulíci - 2. odd.
1. místo - Anička Hanušová
2. místo - Milan Drdlík
3. místo - Péťa Nedvěd

Kategorie: Bublíci - 3. odd.
1. místo - Klárka Kosinová
2. místo - Sebík Košata
3. místo - Timea Malátková

Kategorie: Vlčata - 4. odd.
1. místo - Matěj Ptáčník
2. místo - Andrea Vovčičková
3. místo - Kája Papoušek

Kategorie: Zlobidla - 5. odd.
1. místo - Patrik Vondrášek
2. místo - Sára Števková