02.11.13 ŠD Návštěva zooparku Habeš v Duchcově

Dne 29. října první den podzimních prázdnin jsme se s dětmi ze školní družiny vydali na návštěvu zooparku Habeš v Duchcově. Po příchodu do zooparku se nás ujal pan lesník, který nás prováděl celou oborou, poutavě dětem vypravoval o jelenech, laních, divokých prasatech a ostatní zvěři, kterou v oboře chovají. Na vlastní oči jsme si také tato zvířata mohli prohlédnout. Moc jim chutnala zelenina, jablka, kaštany, suché pečivo, kterými je děti krmily. Po návratu z lesní procházky nám lesníci připravili táborák. Všechny děti si opekly špekáčky, na kterých si moc pochutnaly.
Počasí, které nám nejdříve hrozilo deštěm se nakonec umoudřilo, dokonce i sluníčko na nás vykouklo a tak jsme se vraceli z návštěvy zooparku s mnoha hezkými zážitky.

Neudertová V., Laněová S. - vychovatelky ŠD