ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

02.11.13 ŠD Návštěva zooparku Habeš v Duchcově

Dne 29. října první den podzimních prázdnin jsme se s dětmi ze školní družiny vydali na návštěvu zooparku Habeš v Duchcově. Po příchodu do zooparku se nás ujal pan lesník, který nás prováděl celou oborou, poutavě dětem vypravoval o jelenech, laních, divokých prasatech a ostatní zvěři, kterou v oboře chovají. Na vlastní oči jsme si také tato zvířata mohli prohlédnout. Moc jim chutnala zelenina, jablka, kaštany, suché pečivo, kterými je děti krmily. Po návratu z lesní procházky nám lesníci připravili táborák. Všechny děti si opekly špekáčky, na kterých si moc pochutnaly.
Počasí, které nám nejdříve hrozilo deštěm se nakonec umoudřilo, dokonce i sluníčko na nás vykouklo a tak jsme se vraceli z návštěvy zooparku s mnoha hezkými zážitky.

Neudertová V., Laněová S. - vychovatelky ŠD
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu