19.11.13 ŠD Soutěž o nejhezčího podzimníčka

Na podzim v družince probíhala soutěž "O nejhezčího Podzimníčka". Postupně se scházely nádherné výrobky, takže ve výsledku bylo z čeho vybírat. Cílem této soutěže nebylo jen podpořit tvořivost a kreativitu dětí a rodičů, ale také docílit spolupráce mezi rodiči a dětmi a tak jim ukázat, jak lze smysluplně využít volný čas nad zajímavou činností. Vždyť co může být krásnějšího v dnešní uspěchané době, než že se rodina sejde a společně tráví volný čas.
Po uzávěrce jsme byli nuceni vybrat ze všech krásných Podzimníčků ty ještě hezčí, ale věřte, že to opravdu nebylo jednoduché. Všechny výrobky měly své kouzlo a všechny byly něčím výjimečné. Je vidět, že fantazie byla obrovská. Nakonec jsme rozhodli takto:
1. místo patří Jiřince Vlnasové, žákyni 1. třídy, 2. místo Leontýnce Kamareithové z 2. třídy a 3. místo si zasloužila Simonka Sluková, rovněž žákyně 2. třídy.
Vítězové získali hezké ceny, diplomy, ale samozřejmě malou pozornost a diplom si zasloužily i všechny ostatní děti, které Podzimníčka také přinesly. Tímto chceme poděkovat všem rodičům a rodinným příslušníkům za spolupráci a těšíme se na další tvoření.