ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

19.11.13 ŠD Soutěž o nejhezčího podzimníčka

Na podzim v družince probíhala soutěž "O nejhezčího Podzimníčka". Postupně se scházely nádherné výrobky, takže ve výsledku bylo z čeho vybírat. Cílem této soutěže nebylo jen podpořit tvořivost a kreativitu dětí a rodičů, ale také docílit spolupráce mezi rodiči a dětmi a tak jim ukázat, jak lze smysluplně využít volný čas nad zajímavou činností. Vždyť co může být krásnějšího v dnešní uspěchané době, než že se rodina sejde a společně tráví volný čas.
Po uzávěrce jsme byli nuceni vybrat ze všech krásných Podzimníčků ty ještě hezčí, ale věřte, že to opravdu nebylo jednoduché. Všechny výrobky měly své kouzlo a všechny byly něčím výjimečné. Je vidět, že fantazie byla obrovská. Nakonec jsme rozhodli takto:
1. místo patří Jiřince Vlnasové, žákyni 1. třídy, 2. místo Leontýnce Kamareithové z 2. třídy a 3. místo si zasloužila Simonka Sluková, rovněž žákyně 2. třídy.
Vítězové získali hezké ceny, diplomy, ale samozřejmě malou pozornost a diplom si zasloužily i všechny ostatní děti, které Podzimníčka také přinesly. Tímto chceme poděkovat všem rodičům a rodinným příslušníkům za spolupráci a těšíme se na další tvoření.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu