14.12.13 ŠD Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

V pátek 13. jsme navzdory nehezkému datu vyrazili do centra Duchcova, abychom zahnali všechny obavy a užili si příjemné zimní odpoledne. Děti měly možnost soutěžit s moderátorem Vlastou Vébrem o pěkné ceny a mezitím vrcholily přípravy na vypuštění balónků. Děti si psaly na přáníčka, co si přejí k Ježíšku a přesně v 15.00 došlo na pokyn moderátora k hromadnému vypuštění všech balónků. Pohled to byl krásný, co jiného přát dětem, než aby se jim jejich přáníčka vyplnila.

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka