ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

07.01.14 ŠD Vánoce

Poslední týden před Vánoci probíhala v družince vánoční výtvarná dílna. Děti si mohly libovolně vyrobit několik věcí, vánoční dekorace, přáníčka i dárečky. Všem se výrobky moc povedly. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii.
Ve čtvrtek a v pátek pak probíhala v družince po odděleních vánoční besídka. Děti šly hned po obědě na hřiště, kde na ně čekalo velké překvapení v podobě mega prskavek, které nám věnovala rodina Vosáhlova. Moc děkujeme!! Děti byly natěšené a čekaly, jestli i do družinky přijde Ježíšek. Samozřejmě i k nám dorazil a přinesl nám spoustu dárků. Odpoledne tedy probíhalo v duchu poznávání nových her a hraček. Některé děti ještě chtěly diskotéku, takže si užily i tanec. Všichni jsme si poslední týden v družince užili, za to děkujeme moc moc Ježíškovi. :-)
Podívejte se do fotogalerie.

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka ŠD
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu