07.01.14 ŠD Vánoce

Poslední týden před Vánoci probíhala v družince vánoční výtvarná dílna. Děti si mohly libovolně vyrobit několik věcí, vánoční dekorace, přáníčka i dárečky. Všem se výrobky moc povedly. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii.
Ve čtvrtek a v pátek pak probíhala v družince po odděleních vánoční besídka. Děti šly hned po obědě na hřiště, kde na ně čekalo velké překvapení v podobě mega prskavek, které nám věnovala rodina Vosáhlova. Moc děkujeme!! Děti byly natěšené a čekaly, jestli i do družinky přijde Ježíšek. Samozřejmě i k nám dorazil a přinesl nám spoustu dárků. Odpoledne tedy probíhalo v duchu poznávání nových her a hraček. Některé děti ještě chtěly diskotéku, takže si užily i tanec. Všichni jsme si poslední týden v družince užili, za to děkujeme moc moc Ježíškovi. :-)
Podívejte se do fotogalerie.

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka ŠD