25.02.14 ŠD Klaunovo putování s Františkem a Fanynkou

Ve čtvrtek za námi přijelo divadlo s představením Klaunovo putování s Františkem a Fanynkou. Divadla se zúčastnilo téměř 100 dětí školní družiny, byl krásný pohled na všechny ty nedočkavé a natěšené tváře. Divadlo nebylo jen hodinovým nudným loutkovým vystoupením, děti mohly soutěžit, zpívat, tancovat. Chvíle loutkového představení byly zpestřeny soutěžemi. Děti si z představení odnesly nejen hezký zážitek, ale také bonbóny, balónky, obrázky a podobně. Divadlu moc děkujeme.

Vychovatelky ŠD

Fotografie z divadla najdete ve fotogalerii