27.02.14 ŠD Caruso show

Poslední týden před jarními prázdninami jsme pro děti vyhlásili soutěž ve zpěvu s názvem Caruso show podle soutěže, která dříve běžela v TV. V pondělí a v úterý probírala vyřazovací kola a ve středu postoupila dvě nejlepší hudební vystoupení do finále. Caruso show nám zahájilo 5. oddělení s krásnou nacvičenou písní Večerníčka. Finále bylo velice napínavé, děti se snažily, byly připravené a všechny nás překvapilo, jaké talenty v družince máme. Porota neměla jednoduché rozhodování, přesto byla nucena nakonec rozhodnout. Těsnému výsledku napovídá i fakt, že jsme měli dvě první místa. Vítězem se tedy stal Ondra Hensl se svým zábavným suverénním vystoupením a na prvním místě se také zaslouženě umístila talentovaná Andrea Marková. 2. místo obsadily dvě Aničky a to Anička Kučírková a Anička Adámková a na třetím místě se umístila Andrea Vovčičková. Všichni výherci si odnesli diplom a hezké ceny. Především děkujeme všem účinkujícím dětem za odvahu předstoupit před všechny děti a porotu a zazpívat. Už jen to zaslouží velkou pochvalu!

Vychovatelky ŠD

Prohlédněte si fotogalerii a v brzké době přibudou i videa účinkujících.