ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

27.02.14 ŠD Caruso show

Poslední týden před jarními prázdninami jsme pro děti vyhlásili soutěž ve zpěvu s názvem Caruso show podle soutěže, která dříve běžela v TV. V pondělí a v úterý probírala vyřazovací kola a ve středu postoupila dvě nejlepší hudební vystoupení do finále. Caruso show nám zahájilo 5. oddělení s krásnou nacvičenou písní Večerníčka. Finále bylo velice napínavé, děti se snažily, byly připravené a všechny nás překvapilo, jaké talenty v družince máme. Porota neměla jednoduché rozhodování, přesto byla nucena nakonec rozhodnout. Těsnému výsledku napovídá i fakt, že jsme měli dvě první místa. Vítězem se tedy stal Ondra Hensl se svým zábavným suverénním vystoupením a na prvním místě se také zaslouženě umístila talentovaná Andrea Marková. 2. místo obsadily dvě Aničky a to Anička Kučírková a Anička Adámková a na třetím místě se umístila Andrea Vovčičková. Všichni výherci si odnesli diplom a hezké ceny. Především děkujeme všem účinkujícím dětem za odvahu předstoupit před všechny děti a porotu a zazpívat. Už jen to zaslouží velkou pochvalu!

Vychovatelky ŠD

Prohlédněte si fotogalerii a v brzké době přibudou i videa účinkujících.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu