ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

02.04.14 ŠD Turnaj v Člověče nezlob se

Minulý týden jsme hráli celodružinový turnaj v Člověče, nezlob se. Tento turnaj vznikl jako další v pořadí po turnaji v Pexesu na přání dětí. Člověče nezlob se je jedna z nejrozšířenějších stolních her, původ má již v prastaré indické hře Pačísí, známé již v 7. století. Proto jsme chtěli podpořit hraní této stolní hry i v dnešní době plné počítačů a moderních her.
Dětem se turnaj líbil, v pondělí se sešlo 5 finalistů (vítězové z každého oddělení). Po dlouhém napjatém boji nakonec zvítězil stejně jako v Pexesu Dominik Mašek, druhý byl Martínek Pospíšil a na třetím místě se umístil Simon Studený. I ostatní finalisté - Simonka Sluková a Adélka Lehká si zasloužili odměnu za vítězství ve svém oddělení.
Gratulujeme vítězům a těšíme se na další soutěže a turnaje v družince :-)

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu