02.04.14 ŠD Turnaj v Člověče nezlob se

Minulý týden jsme hráli celodružinový turnaj v Člověče, nezlob se. Tento turnaj vznikl jako další v pořadí po turnaji v Pexesu na přání dětí. Člověče nezlob se je jedna z nejrozšířenějších stolních her, původ má již v prastaré indické hře Pačísí, známé již v 7. století. Proto jsme chtěli podpořit hraní této stolní hry i v dnešní době plné počítačů a moderních her.
Dětem se turnaj líbil, v pondělí se sešlo 5 finalistů (vítězové z každého oddělení). Po dlouhém napjatém boji nakonec zvítězil stejně jako v Pexesu Dominik Mašek, druhý byl Martínek Pospíšil a na třetím místě se umístil Simon Studený. I ostatní finalisté - Simonka Sluková a Adélka Lehká si zasloužili odměnu za vítězství ve svém oddělení.
Gratulujeme vítězům a těšíme se na další soutěže a turnaje v družince :-)

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka