ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

18.04.14 ŠD Výlety o velikonoční prázdniny

Ve čtvrtek 17. 4. jsme se s dětmi vydali vláčkem do Děčína, abychom vyzkoušeli tamní aquapark. Za krásného počasí jsme procházkou došli do aquaparku a tam si tři hodiny užívaly různé atrakce, především jízdu na tobogánech (nejlepší byla jízda na kruhu) a obrovskou Whirlpoolku. Pod mostem mohly děti vyplavat ven a užívat si sluníčka v teplé vodě. Když se děti i pedagogové dostatečně vyřádili , pořádně jsme se posílili svačinou a vydali se na cestu zpět. Cestou jsme narazili na krásné hřiště, na kterém jsme prostě museli zastavit. O takovém hřišti se nám v Duchcově může jen zdát. Spousta prolézaček, houpaček, lanové centrum, klouzaček, lezecká stěna, lanovka … děti nevěděly, kam dřív skočit!
Podívejte se sami na fotografie ve fotogalerii, opravdu se povedly!
V pátek 18. 4. jsme měli naplánovaný výlet na kole na Barboru a zpět. Předpověď počasí nám moc nepřála a bohužel se i vyplnila. V dešti a zimě jsme samozřejmě vyjet nemohli. Místo kola jsme se s dětmi vydali do kina na pohádku Velká oříšková loupež. Krásná pohádka se dětem líbila a na kola vyjedeme příště za lepšího počasí.

Bc. Pavla Gabrielová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu