18.04.14 ŠD Výlety o velikonoční prázdniny

Ve čtvrtek 17. 4. jsme se s dětmi vydali vláčkem do Děčína, abychom vyzkoušeli tamní aquapark. Za krásného počasí jsme procházkou došli do aquaparku a tam si tři hodiny užívaly různé atrakce, především jízdu na tobogánech (nejlepší byla jízda na kruhu) a obrovskou Whirlpoolku. Pod mostem mohly děti vyplavat ven a užívat si sluníčka v teplé vodě. Když se děti i pedagogové dostatečně vyřádili , pořádně jsme se posílili svačinou a vydali se na cestu zpět. Cestou jsme narazili na krásné hřiště, na kterém jsme prostě museli zastavit. O takovém hřišti se nám v Duchcově může jen zdát. Spousta prolézaček, houpaček, lanové centrum, klouzaček, lezecká stěna, lanovka … děti nevěděly, kam dřív skočit!
Podívejte se sami na fotografie ve fotogalerii, opravdu se povedly!
V pátek 18. 4. jsme měli naplánovaný výlet na kole na Barboru a zpět. Předpověď počasí nám moc nepřála a bohužel se i vyplnila. V dešti a zimě jsme samozřejmě vyjet nemohli. Místo kola jsme se s dětmi vydali do kina na pohádku Velká oříšková loupež. Krásná pohádka se dětem líbila a na kola vyjedeme příště za lepšího počasí.

Bc. Pavla Gabrielová