24.11.14 ŠD Podzimníček

Od 3. do 14.11. probíhala v družince výtvarná soutěž "O nejhezčího skřítka Podzimníčka".
Do soutěže se zapojily nejen děti, ale také jejich rodiče a prarodiče. Někteří skřítci se nám začali scházet už v první den soutěže a postupně přibývaly další a další krásné výtvory.
Nakonec bylo skřítků 28 a bylo opravdu těžké vybrat toto nejkrásnějšího.Po dlouhém přemýšlení byl vybrán jeden vítěz z každého oddělení. V 1.oddělení vyhrála Míša Partíková, v 2.Emička Smutná, ve 3. Dáda Kotková, ve 4.oddělení Simča Sluková a v 5. Verča Vránová.
Diplom a sladkou odměnu si ale zasloužily všechny děti, které se do soutěže zapojily.
Nakonec jsme skřítky vystavily před družinku, aby se všichni mohli podívat, jak šikovné děti tu máme.

Vychovatelky ŠD