29.11.14 ŠD Větrníkový den

Protože i my jsme chtěli přispět svou malou pomocí na celorepublikové akci, která je zaměřena na podporu dětí nemocných cystickou fibrózou, vyrobili jsme 21. listopadu krásné větrníky, vyfotili se s nimi a fotografie poslali na pomoc dětem. Větrníkový den má za cíl upozornit na ty, kteří touto vážnou nemocí trpí. Akci pořádá nezisková organizace Klub nemocných cystickou fibrózou, která sdružuje a pomáhá takto nemocným a současně se zasazuje o zvyšování povědomí o tomto závažném a nevyléčitelném onemocnění.

Nejen, že jsme mysleli na nemocné děti, ale velmi jsme si výrobu užili, větrníky již teď dělají radost doma dětem :-) Rádi jsme se zúčastnili, podívejte se na naše fotografie.

Školní družinka a třídy 5.A a 5.B.

Děkujeme všem dětem za pomoc :-)