ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

29.11.14 ŠD Větrníkový den

Protože i my jsme chtěli přispět svou malou pomocí na celorepublikové akci, která je zaměřena na podporu dětí nemocných cystickou fibrózou, vyrobili jsme 21. listopadu krásné větrníky, vyfotili se s nimi a fotografie poslali na pomoc dětem. Větrníkový den má za cíl upozornit na ty, kteří touto vážnou nemocí trpí. Akci pořádá nezisková organizace Klub nemocných cystickou fibrózou, která sdružuje a pomáhá takto nemocným a současně se zasazuje o zvyšování povědomí o tomto závažném a nevyléčitelném onemocnění.Nejen, že jsme mysleli na nemocné děti, ale velmi jsme si výrobu užili, větrníky již teď dělají radost doma dětem :-) Rádi jsme se zúčastnili, podívejte se na naše fotografie.Školní družinka a třídy 5.A a 5.B.

Děkujeme všem dětem za pomoc :-)
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu