10.12.14 ŠD Poděkování

Celá družinka ZŠ J. Pešaty moc děkuje MOTORESTU a p. Svobodovi a p. Tichému za krásný dar věnovaný družině - koš plný sladkostí (perníků, sušenek, bonbónů apod.)
Poslední týden se na vánočním posezení mají děti na co těšit! Sladkosti se rozdají při soutěžích i diskotékách všem hodným dětem družinky.

Při této příležitosti bychom rádi poděkovali i všem rodičům, kteří pomáhají během roku. Za všechny papíry, lepíky a další drobnosti jsme moc rádi a při práci s dětmi je hojně využíváme.

Ještě jednou velký dík všem!

Za celou družinku
Bc. Pavla Gabrielová