23.01.15 ŠD MISS/MISSÁK

Ve čtvrtek jsme v družince měli finále MISS a MISSÁK. Děti soutěžily ve třech disciplínách. První disciplínou bylo představení + speciální otázka porotce, druhou byla volná disciplína a třetí disciplínou byla promenáda v šatech. Děti nás oslnily nejen připraveností, krásnými šaty ale i talentem, který ukázaly ve volné disciplíně. Mohli jsme vidět tanečníky, mažoretku, zpěvačky, recitátorku, ale i kouzelníka a další. Rozhodování bylo velice těžké, děti byly opravdu připraveny, všechno doma nacvičovaly včetně chůze :-)
Nakonec se MISSÁKEM družinky stal Ondra Špecián se svým žonglérským vystoupením a MISS se stala Violka Guidová, která oslnila porotu svým krásným sametovým hlasem.
Vítězové obdrželi korunku, šerpu, diplom i něco sladkého na zub.
Moc děkujeme všem za nadšení a účast. Rodičům se omlouváme za větší zpoždění. Příště vše napravíme.

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka