ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

23.01.15 ŠD MISS/MISSÁK

Ve čtvrtek jsme v družince měli finále MISS a MISSÁK. Děti soutěžily ve třech disciplínách. První disciplínou bylo představení + speciální otázka porotce, druhou byla volná disciplína a třetí disciplínou byla promenáda v šatech. Děti nás oslnily nejen připraveností, krásnými šaty ale i talentem, který ukázaly ve volné disciplíně. Mohli jsme vidět tanečníky, mažoretku, zpěvačky, recitátorku, ale i kouzelníka a další. Rozhodování bylo velice těžké, děti byly opravdu připraveny, všechno doma nacvičovaly včetně chůze :-)
Nakonec se MISSÁKEM družinky stal Ondra Špecián se svým žonglérským vystoupením a MISS se stala Violka Guidová, která oslnila porotu svým krásným sametovým hlasem.
Vítězové obdrželi korunku, šerpu, diplom i něco sladkého na zub.
Moc děkujeme všem za nadšení a účast. Rodičům se omlouváme za větší zpoždění. Příště vše napravíme.

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka

P.S. Prohlédněte si fotogalerii
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu