ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

02.02.15 ŠD Jungle Arena

O pololetní prázdniny měly děti možnost s námi vyjet za hezký peníz do Mostu do nově otevřené Jungle Areny. Zájem byl opravdu veliký a i když jsme brali 30 dětí, na všechny se bohužel z kapacitních důvodů Areny nedostalo. (Nesmutněte, budete mít ještě dost příležitostí s námi vyjet na výlet :-)
Cesta vlakem uběhla rychle a už už jsme byli v Areně. Tam na děti čekaly spousty atrakcí - skákací hrad, elektrická autíčka, koloběžky, tříkolky, klouzačky, bobová dráha, střelecká aréna, spoustu prolézaček, houpaček, trampolín atd. Nutno dodat, že jsme zhodnotili tento výlet jako jeden z nejlepších!
Samozřejmě i děti, které na výlet nevyjely, si užily program v družince - super bobování.
Děkujeme za zájem a těšíme se na další výlety a akce.

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka

Nezapomeňte si prohlédnout fotogalerii :)
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu