02.02.15 ŠD Jungle Arena

O pololetní prázdniny měly děti možnost s námi vyjet za hezký peníz do Mostu do nově otevřené Jungle Areny. Zájem byl opravdu veliký a i když jsme brali 30 dětí, na všechny se bohužel z kapacitních důvodů Areny nedostalo. (Nesmutněte, budete mít ještě dost příležitostí s námi vyjet na výlet :-)
Cesta vlakem uběhla rychle a už už jsme byli v Areně. Tam na děti čekaly spousty atrakcí - skákací hrad, elektrická autíčka, koloběžky, tříkolky, klouzačky, bobová dráha, střelecká aréna, spoustu prolézaček, houpaček, trampolín atd. Nutno dodat, že jsme zhodnotili tento výlet jako jeden z nejlepších!
Samozřejmě i děti, které na výlet nevyjely, si užily program v družince - super bobování.
Děkujeme za zájem a těšíme se na další výlety a akce.

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka

Nezapomeňte si prohlédnout fotogalerii :)