22.02.15 ŠD Vyhodnocení výtvarné soutěže

Ve čtvrtek jsme vyhodnotili výtvarnou soutěž pro rodiny s dětmi na téma "Nejoblíbenější zimní sport". Opět se nám sešlo velké množství překrásných prací. Je vidět, že máme opravdu šikovné a nápadité děti i rodiče. Nebylo možné vyhodnotit všechny práce a vybrat jen jednu nejlepší, proto jsme vyhodnotili dvě nejhezčí práce z každého oddělení. Moc děkujeme dětem i rodičům za zapojení do soutěže. Naším cílem je, abyste Vy - rodiče se svými dětmi doma trávili více volného času. Více než my jsou Vám vděčni Vaše děti.

Vychovatelky ŠD