ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

28.02.15 ŠD Karneval

Odpoledne plné překvapení si užily děti ze školní družiny. V pátek 27. února pro ně paní vychovatelky připravily karneval. Téměř stovka dětí zaplnila vyzdobenou tělocvičnu. Fantazii se meze nekladli a k vidění byli čarodějové, víly, princezny, zvířátka, spidermani a další pohádkové bytosti. Karnevalové veselí bylo vyplněno tancem a soutěžemi. Děti si vyzkoušely svoji hbitost při podlézání lana, šikovnost při hodu na cíl a dravost o místo na podložce při tanci. Dále byl vyhodnocen nejlepší tanec, ve kterém zvítězili jen chlapci. Na závěr nechybělo vyhodnocení masek o první, druhé a třetí místo. Rozhodování nebylo vůbec snadné, protože hezkých masek tam bylo daleko více. První cenu porota udělila ježečkovi, do kterého se vtělila Ema Smutná, druhé místo obsadila žena z pravěku v podobě Emy Vágnerové a třetí místo patřilo transformerovi Zdeňkovi Fílovi. Naši vítězové obdrželi diplomy a ceny a všechny zúčastněné masky sladkou odměnu. To byla pěkná tečka za maškarním rejem, který se nám všem líbil.
Nezapomeňte se podívat na krásné fotografie ve fotogalerii.

Vychovatelky ŠD
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu