28.02.15 ŠD Karneval

Odpoledne plné překvapení si užily děti ze školní družiny. V pátek 27. února pro ně paní vychovatelky připravily karneval. Téměř stovka dětí zaplnila vyzdobenou tělocvičnu. Fantazii se meze nekladli a k vidění byli čarodějové, víly, princezny, zvířátka, spidermani a další pohádkové bytosti. Karnevalové veselí bylo vyplněno tancem a soutěžemi. Děti si vyzkoušely svoji hbitost při podlézání lana, šikovnost při hodu na cíl a dravost o místo na podložce při tanci. Dále byl vyhodnocen nejlepší tanec, ve kterém zvítězili jen chlapci. Na závěr nechybělo vyhodnocení masek o první, druhé a třetí místo. Rozhodování nebylo vůbec snadné, protože hezkých masek tam bylo daleko více. První cenu porota udělila ježečkovi, do kterého se vtělila Ema Smutná, druhé místo obsadila žena z pravěku v podobě Emy Vágnerové a třetí místo patřilo transformerovi Zdeňkovi Fílovi. Naši vítězové obdrželi diplomy a ceny a všechny zúčastněné masky sladkou odměnu. To byla pěkná tečka za maškarním rejem, který se nám všem líbil.
Nezapomeňte se podívat na krásné fotografie ve fotogalerii.

Vychovatelky ŠD