31.03.15 Soutěž o nejkrásnější velikonoční kraslici v Dětském domově

Vybrali jsme 5 nejšikovnějších holek ze 4 tříd, aby reprezentovaly naší školu na soutěži o nejkrásnější velikonoční kraslici, která se konala v Dětském domově. Nutno podotknout, že šikovných dětí bylo na soutěži velmi mnoho – ať to byly děti ze základní školy, praktické školy či speciální školy. Budete se divit, ale je štěstí, že jsme jako základní škola měli svou kategorii, protože proti dětem z praktické a speciální školy bychom neměli moc šancí. Tím samozřejmě nechci říct, že naše děti nebyly šikovné, byly a velmi! Skvěle se na soutěž připravily a taky proto jsme sklízeli velké úspěchy a pochvaly od porotců i od pana starosty. Na třetím místě se v soutěži umístila Veronika Dršková, druhé místo obsadila Tereza Kofroňová a vítězkou se stala Petra Mozgová se svým krásným nápadem zdobení vajíčka pomocí látek. Nesmíme opomenout ani další dvě reprezentantky naší školy a to Andreu Vovčičkovou a Nikolu Krejčíkovou, které nebyly o nic horší, než vítězky.
Moc děkujeme všem zúčastněným dětem za obrovskou snahu i připravenost, taktéž i Vám, rodičům, kteří svým dětem pomáháte a podporujete je. Velký dík patří i Dětskému domovu za skvělou organizaci.

Bc. Pavla Gabrielová
ved. vychovatelka

P.S. Nezapomeňte se podívat do fotogalerie.