30.04.15 ŠD Canisterapie

Canisterapie je léčebný kontakt psa a člověka. Protože nás toto téma zajímalo, pozvali jsme si zkušené canisterapeuty, aby nám ukázaly svou práci s pejsky. Instruktorky nejprve dětem vysvětlily, jak se mají k pejskům chovat a jak s nimi zacházet. Pak už přišly na řadu hry, které pomáhají zlepšit náladu, psychomotoriku, ale i učí děti různé věci jako poznávání tvarů, barev apod. Pejskové v těchto hrách byli opravdoví pomocníci :). Nakonec přišlo na řadu i hlazení a mazlení. A jaké bylo přání dětí? Aby se Mája, Kája a Matylda přišli zase do družinky podívat. Tak zase někdy ahoooj :)

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka

P.S. Fotogalerie je plná krásných fotek Vašich dětí :)