ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

30.04.15 ŠD Canisterapie

Canisterapie je léčebný kontakt psa a člověka. Protože nás toto téma zajímalo, pozvali jsme si zkušené canisterapeuty, aby nám ukázaly svou práci s pejsky. Instruktorky nejprve dětem vysvětlily, jak se mají k pejskům chovat a jak s nimi zacházet. Pak už přišly na řadu hry, které pomáhají zlepšit náladu, psychomotoriku, ale i učí děti různé věci jako poznávání tvarů, barev apod. Pejskové v těchto hrách byli opravdoví pomocníci :). Nakonec přišlo na řadu i hlazení a mazlení. A jaké bylo přání dětí? Aby se Mája, Kája a Matylda přišli zase do družinky podívat. Tak zase někdy ahoooj :)

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka

P.S. Fotogalerie je plná krásných fotek Vašich dětí :)
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu