30.06.15 ŠD Rozloučení

Ve čtvrtek 25.6. jsme měli v družince rozloučení s dětmi. Dětem jsme rozdali družinkovské sranda vysvědčení. Snad poprvé v životě děti měly radost z "koule"! No, když za zlobení někdo dostal pětku, je to spíš velká pochvala :-). Ale neznamená to, že by se děti měly "polepšit". :-) Po rozdávání a smutné chvilce přišla na řadu veselejší chvilka a malé překvapení. Půjčili jsme si stroj na cukrovou vatu a všichni za odměnu jednu voňanou dobrou vatu dostali. Celé zamatlané od cukru jsme děti postupně odevzdávaly rodičům.

A co říct na závěr? Určitě velké poděkování všem rodičům za podporu a přízeň a dětem za to, že se k nám stále rádi vracejí.

Děkujeme.

POZOR! Pro některé děti družinka ještě nekončí! Těsíme se na příměstský i pobytový tábor v sprnu. Tak ahoooojjjj!!!

Za celou družinku
Pavla Gabrielová