ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

30.06.15 ŠD Rozloučení

Ve čtvrtek 25.6. jsme měli v družince rozloučení s dětmi. Dětem jsme rozdali družinkovské sranda vysvědčení. Snad poprvé v životě děti měly radost z "koule"! No, když za zlobení někdo dostal pětku, je to spíš velká pochvala :-). Ale neznamená to, že by se děti měly "polepšit". :-) Po rozdávání a smutné chvilce přišla na řadu veselejší chvilka a malé překvapení. Půjčili jsme si stroj na cukrovou vatu a všichni za odměnu jednu voňanou dobrou vatu dostali. Celé zamatlané od cukru jsme děti postupně odevzdávaly rodičům.

A co říct na závěr? Určitě velké poděkování všem rodičům za podporu a přízeň a dětem za to, že se k nám stále rádi vracejí.

Děkujeme.

POZOR! Pro některé děti družinka ještě nekončí! Těsíme se na příměstský i pobytový tábor v sprnu. Tak ahoooojjjj!!!

Za celou družinku
Pavla Gabrielová
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu