08.07.15 ŠD Příměstský tábor

Příměstský tábor
První týden volna utekl jako voda a to i díky příměstskému táboru, který se stejně jako loni velice povedl. V pondělí sice nastala malá komplikace, ale i tak děti byly nakonec spokojené. Kvůli nízké hladině vody nám byl zrušen výlet lodí a díky počasí jsme nakonec šli do kina na animovaný film „Velká šestka“. Několik očí nezůstalo suchých včetně dospělých, zmrzlinka ale potom vše spravila :).
V úterý jsme se s dětmi vydali na výlet do ZOOparku v Chomutově. U vchodu na nás čekal přistavený safari expres, kterým jsme projeli celý zoopark. Dostali jsme se i do výběhů, kde jsme měli jeleny, zubry a daňky téměř na dosah ruky, ale i ostatní zvířata, která jsme si potom prohlédli, se nám velice líbila.
Ve středu jsme zažili netradiční výlet na kole na Barboru. Počáteční obavy se rychle rozplynuly, protože všechny děti byly velice ukázněné, měly vesty, helmy a jely přesně podle pokynů. Za odměnu na nás čekala teploučká voda na Barče a ideální počasí na koupání.
Ve čtvrtek jsme s dětmi vyrazily na zámek do Děčína, kde pro nás byl připravený program doprovázený milou komtesou. Děti plnily různé úkoly a hádanky a odměnou jim byl plný měšec dukátů, který na konci proměnily za účastnickou listinu, kterou jim předal sám hrabě. Děti sklidily pochvalu za to, jak moc byly šikovné. Za odměnu jsme se posílili zmrzlinou, která nám v tom parném počasí přišla vhod.
Poslední den jsme s dětmi navštívili planetárium v Teplicích, kde jsme shlédli pohádky o Rákosníčkovi, pak jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o současném stavu na obloze a nakonec jsme se podívali na planety sluneční soustavy pohledem ze Slunce, ze Země nebo některého z měsíců těchto planet. Po krátkém odpočinku na dětském hřišti a dobrých svačinkách jsme se vydali na bowling. Zde jsme ve čtyřech týmech podávali perfektní výkony. Celý výlet jsme zakončili návštěvou McDonaldu cestou na nádraží. Výlet se nám i přes velké horko vydařil.

Tak a teď si všichni krásně užijte prázdniny! Děkujeme za přízeň, dávejte na sebe pozor a v září AHOOOOOOJJJJ :-) (na některé se ještě těšíme v srpnu na pohádkovém táboře).

Za celý tým
Pavla Gabrielová

P.S. Nezapomeňte na fotogalerii. Kdo by měl zájem nahlédnout na vyúčtování cest, je možnost. Stačí napsat, zavolat, přijít.:)