14.08.15 LPT 2.den

Milí rodičové, babičky, tetičky... děkujeme za pohledy, dneska jich přišlo celkem dost a taky jich pár odesíláme :)I emailů už pár přišlo, vše dětem přečteme a odepisujeme.
Internet už funguje skvěle, tak se právě nahrává pěkných pár fotografií :)
Dopolední program jsme měli v lese, děti měly za úkol zjistit tajenku. Po výborném obýdku - bramborových knedlících a odpočinku, jsme šli hrát Magic Ball, různé další hry venku i ve vodě. Večer nás čekal úvod do celotáborové hry "Zpátky do pohádky." Čaroděj a víla děti uvedly do pohádkového světa. Po dalších hrách a diskotéce jsme dali dětem dobrou noc a těšíme se na zítra!
Zítra totiž budeme zachraňovat první pohádku :)
Nemusíte se ničeho bát, máme se skvěle :)