ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

18.08.15 LPT 6.den

Ahoj všichni!
Nevím jak vy, ale my jsme si dnešní den naplno užili i když celý den pršelo. Dopoledne jsme zachraňovali pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký,takže jsme hráli hry jako např. Nejvyšší věž, Nejdelší krok, Poslepu nebo Nasaj vodu. Poslední hru jsme si zahráli venku a alespoň konečně jsme vytáhli pláštěnky :).
Po poledním klidu na děti čekalo překvapení. Mohly si pohladit Hroznýše královského, něco si o něm vyslechly a dokonce se s ním mohly vyfotit. Nebojte se, všechny děti jsou v pořádku, nikoho had nesnědl :-))).
Hned potom nás čekala soutěž na tanečních podložkách a výtvarná soutěž.
Po výborné večeři přišla opět víla a rozdala razítka za soutěže a za záchranu pohádek. Jupííí další pohádka zachráněna! A potom čekala soutěž na vedoucí pro pobavení všech. Když soutěží děti, proč ne my? :) Měli za úkol přenést brčkem lentilky do kelímků. Děti se hezky zasmály :) Samozřejmě i pro děti poté byly připraveny soutěže na MINUTKU a diskotéka.
DObrou noc :-)
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu