18.08.15 LPT 6.den

Ahoj všichni!
Nevím jak vy, ale my jsme si dnešní den naplno užili i když celý den pršelo. Dopoledne jsme zachraňovali pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký,takže jsme hráli hry jako např. Nejvyšší věž, Nejdelší krok, Poslepu nebo Nasaj vodu. Poslední hru jsme si zahráli venku a alespoň konečně jsme vytáhli pláštěnky :).
Po poledním klidu na děti čekalo překvapení. Mohly si pohladit Hroznýše královského, něco si o něm vyslechly a dokonce se s ním mohly vyfotit. Nebojte se, všechny děti jsou v pořádku, nikoho had nesnědl :-))).
Hned potom nás čekala soutěž na tanečních podložkách a výtvarná soutěž.
Po výborné večeři přišla opět víla a rozdala razítka za soutěže a za záchranu pohádek. Jupííí další pohádka zachráněna! A potom čekala soutěž na vedoucí pro pobavení všech. Když soutěží děti, proč ne my? :) Měli za úkol přenést brčkem lentilky do kelímků. Děti se hezky zasmály :) Samozřejmě i pro děti poté byly připraveny soutěže na MINUTKU a diskotéka.
DObrou noc :-)