20.08.15 LPT 8.den

Ahoj všichni,

moc zdravíme a už se všichni těšíme domů i když... je to tu úplně super.
Dopoledne jsme byli na procházce, podívali jsme se k pramenu Mandavy a na Červený Kříž. Po obědě jsme jezdili na koních, poté jsme zachraňovali pohádku Otesánka - soutěžili jsme o největšího jedlíka, v poznávání vůní a večer jsme se navzájem krmili :).
Po večeři jsme udělali táborák, vymysleli táborovou písničku a opekli si buřtíky.
Po večerce na děti čekalo překvapení v podobě noční hry. Celou dobu děti mluvily o stezce odvahy, tak jsme ji připravili :-)
Fotografie asi stihnu až zítra - dneska se už potřebuji vyspat :)

Dobrou noc Vám přejí všechny děti i dospělí :)