21.08.15 LPT 9.den

Tak už se všichni těsíme na zítřejší příjezd domů. Celý tábor utekl jako voda. Dnes dopoledne jsme hráli hry, odpoledne jsme se naposled koupali v bazénu a balili jsme. Večer jsme měli velké vyhodnocení celotáborové hry. Za záchranu pohádek si všechny děti našly na zahradě poklad. Pak jsme rozdali diplomy, podívali se na prezentaci z posledních fotografií a nesměla chybět závěrečná diskotéka.

Musíme říct, že všechny děti byly na táboře moc hodné, získaly nové kamarády a některé děti i nové lásky. Moc jsme si celý pobyt užili, bylo pro nás hrozně fajn trávit čas s Vašimi šikovnými dětmi. Myslím si, že všechny děti byly spokojené a vrací se domů se spoustou nových zážitků.
Děkujeme za přízeň, důvěru a snad zase někdy.. :)

Zítra ahoooj !