ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

21.08.15 LPT 9.den

Tak už se všichni těsíme na zítřejší příjezd domů. Celý tábor utekl jako voda. Dnes dopoledne jsme hráli hry, odpoledne jsme se naposled koupali v bazénu a balili jsme. Večer jsme měli velké vyhodnocení celotáborové hry. Za záchranu pohádek si všechny děti našly na zahradě poklad. Pak jsme rozdali diplomy, podívali se na prezentaci z posledních fotografií a nesměla chybět závěrečná diskotéka.

Musíme říct, že všechny děti byly na táboře moc hodné, získaly nové kamarády a některé děti i nové lásky. Moc jsme si celý pobyt užili, bylo pro nás hrozně fajn trávit čas s Vašimi šikovnými dětmi. Myslím si, že všechny děti byly spokojené a vrací se domů se spoustou nových zážitků.
Děkujeme za přízeň, důvěru a snad zase někdy.. :)

Zítra ahoooj !

jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu