ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

31.08.15 LPT ŠD Zpátky do pohádky

LPT ŠD 2015 „Zpátky do pohádky“
Milí rodiče, děti, babičky, tetičky a další..
Hned na začátku bychom Vám chtěli poděkovat za projevenou důvěru, poslat své malé dítě na družinkový první tábor chce trochu odvahy. Věřím, že nelitujete a že jsme Vaše očekávání splnili. Moc moc jsme se snažili :-).
Při odjezdu některé děti plakaly, ale na táboře bylo pláče velmi málo. Děti byly totiž tak zaneprázdněné, že leckdy i zapomněly napsat domu! Nedivte se, zachránit sedm pohádek, aby je čaroděj nezaklel, stálo spoustu času a energie. Víte, kolik jsme museli splnit úkolů? Některé úkoly byly výtvarné, jiné sportovní, hudební, rozumové, některé jednoduché, jiné zapeklité, u většiny z nich jsme se hoodně smály, u některých jsme se mračily. Určitě jste viděli na fotografiích, jak moc jsme bojovali :-). Důležité je, že společnými silami jsme čaroděje přemohli a pohádky jsou zachráněny. Hurááá! Za odměnu dětem kouzelná víla vyčarovala poklad v podobě balíčku s překvapením. Pomáhalo nám k tomu i výborné jídlo, které dětem náramně chutnalo.
Na závěr musím podotknout, že pro nás vedoucí to byl jeden z nejkrásnějších táborů, co jsme zažili. Vynaložené úsilí prostě stálo za to! A to i díky Vašim dětem, protože byly úžasně hodné, hravé a zapálené do všech aktivit. Děkujeme!

Za celý táborový tým
Vedoucí táboru Pája :)
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu