02.02.16 ŠD a ŠK Pololetní prázdniny

Děti ze školní družiny a školního klubu se o pololetních prázdninách vydaly na super výlet za vodním skotačením. Cesta vlakem byla fajnová a v Chomutově pěškobusem u nového Aquadromu za pár minutek. Tam na nás čekala spousta atrakcí, od bezva tobogánů, skluzavek až po Aquazorbing pro větší děti. Nový aquáč nás nadchnul svou rozmanitostí a všichni - včetně dospělých - jsme se pořádně vyřádili ! Snad nám rodiče odpustili i hodinkové zpoždění. :-)
Podívejte se na fotografie a užívejte jarní prázdniny :-).