ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

18.02.16 ŠD Stardance aneb když DĚTI tančí

Celý týden jsme pilně nacvičovali a těšili se na finále celodružinkové soutěže STARDANCE. Finále proběhlo včera a musím podotknout, že bylo opravdu velké. Vzhledem k tomu, že děti měly vše perfektně nacvičené a přinesly si kostýmy i krásné úsměvy, porota to neměla vůbec jednoduché. Když se sečetly všechny body, mohly jsme vyhlásit vítěze. Porotkyně, paní ředitelka, také zatančila, ale bohužel se neumístila :-). Na třetím místě se umístila tanečnice Karolínka Zímová. Porotu překvapila především svou krásnou sukní, se kterou tančila jako lesní víla. Druhé místo obsadila KOŤÁTKA z 1. oddělení s hlavní tanečnicí Markétkou Vágnerovou. Tyto dívky opravdu poctivě každý den trénovaly a to se jim vyplatilo. Vítězem ale mohlo být jen jedno vystoupení. A tím nejlepším bylo vystoupení tanečního uskupení BLACK GIRLS s hlavní tanečnicí Natálkou Janouchovou. Vítězové získali diplomy a sladké odměny a samozřejmě i všechny ostatní nemine malá sladkost za účast.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkaseznam.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu