18.02.16 ŠD Stardance aneb když DĚTI tančí

Celý týden jsme pilně nacvičovali a těšili se na finále celodružinkové soutěže STARDANCE. Finále proběhlo včera a musím podotknout, že bylo opravdu velké. Vzhledem k tomu, že děti měly vše perfektně nacvičené a přinesly si kostýmy i krásné úsměvy, porota to neměla vůbec jednoduché. Když se sečetly všechny body, mohly jsme vyhlásit vítěze. Porotkyně, paní ředitelka, také zatančila, ale bohužel se neumístila :-). Na třetím místě se umístila tanečnice Karolínka Zímová. Porotu překvapila především svou krásnou sukní, se kterou tančila jako lesní víla. Druhé místo obsadila KOŤÁTKA z 1. oddělení s hlavní tanečnicí Markétkou Vágnerovou. Tyto dívky opravdu poctivě každý den trénovaly a to se jim vyplatilo. Vítězem ale mohlo být jen jedno vystoupení. A tím nejlepším bylo vystoupení tanečního uskupení BLACK GIRLS s hlavní tanečnicí Natálkou Janouchovou. Vítězové získali diplomy a sladké odměny a samozřejmě i všechny ostatní nemine malá sladkost za účast.