07.04.16 ŠD Letní tábor

Když jsme v loňském roce uspořádali tábor, nečekali jsme, jaké skvělé bude mít ohlasy. Děti i rodiče byli moc spokojeni a hned se ptali, jestli bude i příští rok. A protože i nás tábor moc bavil, můžeme říct: ANO, tábor OPĚT BUDE! A to v termínu 17. – 26. 8. 2016. Tentokrát ztroskotáme na ostrově a jako TROSEČNÍCI budeme zdolávat různé úkoly a získávat ceny. Nebudou chybět zábavné večery, soutěže, výlety, projížďky na koni, program bude nabitý zábavou . Tábor je pro děti od 6 do 12 let, pojedeme na krásné místo u Národního parku České Švýcarsko do rekreační chaty Sempra, kde najdeme hned za chatou bazén. Konečná cena: 3990,- Přihlášky v ŠD 1. odd.
Těšíme se na Vás!

Bc. Pavla Gabrielová