28.03.16 ŠD Velikonoční tvoření

Před Velikonocemi jsme v družince uspořádali poprvé tvoření nejen pro děti, ale i pro rodiče. Byli jsme velmi překvapeni účastí a zájmem rodičů! Je vidět, že rodiče chtějí trávit se svými dětmi volný čas a chtějí společně tvořit. Spolupráce tedy byla výborná! Rodiče pomáhali dětem a společně vytvářeli krásné velikonoční dekorace. Z družinky si všichni mohli odnést velikonoční přáníčko, zajíčka, vajíčka zdobená různými technikami i krásný košíček. Moc děkujeme za vaši účast a určitě tyto dílničky nevidíte v družince naposledy.

Bc. Pavla Gabrielová
vedoucí vychovatelka