09.06.16 Den dětí

V sobotu 4.6. se našše šškola spolu s dalššími duchcovskými organizacemi a pořádajícím DDM „Sluníčkem“ zúčastnila Dne dětí v Bažžantnici s názvem "Hrdinové". Připraveny jsme měli 4 stanovišště s úkoly. Na prvním stanoviššti s názvem "ŽŽelvy Ninja" měly děti za úkol zaútočit na krunýř žželvy Ninji. Druhé stanovišště neslo název "Pán prstenů"“, úkolem bylo nalézt prsteny a získat řád Froda Pytlíka. Dalšší stanovišště bylo v duchu cestování mezi kouzelníky a mystickými zvířaty s využžitím malých robotů, děti úkolem provázel Harry Potter. Na posledním stanoviššti s názvem "Shrek" si děti mohly vyrobit medaili nebo perníček z této pohádky. Všše se povedlo na výbornou i počasí nám přálo, proto jsme si mohli s dětmi užžít jejich den naplno. Moc děkujeme Domečku „Sluníčko“, žže organizace v Duchcově pomohl opět spojit a společně jsme mohli vytvořit tak úžžasnou akci jako je Den dětí.