ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

09.06.16 Den dětí

V sobotu 4.6. se našše šškola spolu s dalššími duchcovskými organizacemi a pořádajícím DDM „Sluníčkem“ zúčastnila Dne dětí v Bažžantnici s názvem "Hrdinové". Připraveny jsme měli 4 stanovišště s úkoly. Na prvním stanoviššti s názvem "ŽŽelvy Ninja" měly děti za úkol zaútočit na krunýř žželvy Ninji. Druhé stanovišště neslo název "Pán prstenů"“, úkolem bylo nalézt prsteny a získat řád Froda Pytlíka. Dalšší stanovišště bylo v duchu cestování mezi kouzelníky a mystickými zvířaty s využžitím malých robotů, děti úkolem provázel Harry Potter. Na posledním stanoviššti s názvem "Shrek" si děti mohly vyrobit medaili nebo perníček z této pohádky. Všše se povedlo na výbornou i počasí nám přálo, proto jsme si mohli s dětmi užžít jejich den naplno. Moc děkujeme Domečku „Sluníčko“, žže organizace v Duchcově pomohl opět spojit a společně jsme mohli vytvořit tak úžžasnou akci jako je Den dětí.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu